Loading...

FAQ

Pytania i odpowiedzi

Znajdziecie tutaj odpowiedzi na najczęściej zadawane pytania przez młode pary. Sukcesywnie po spotkaniach z Wami będziemy dopisywać resztę : )

Ogólne

Cała oferta fotograficzna jest na naszej stronie. Filmujemy oraz fotografujemy w pakiecie jak i osobno, posiadamy w swojej ofercie wiele pakietów, które indywidualnie sami wybieracie. Jeśli czegoś nie znajdziecie w zakładce oferta preferujemy spotkanie bądź jeśli jesteście z daleka adres skrzynki pocztowej, gdzie wyślemy bardziej szczegółowy opis poszczególnych pakietów.
Po wstępnym ustaleniu dostępności terminu umawiamy się na niezobowiązujące spotkanie. W momencie kiedy jesteście zdecydowani - na miejscu podpisujemy z Wami umowę. Oczywiście im szybciej tym lepiej dla Was. Pamiętajcie, że często pary młode zamawiają fotografa czy filmowanie swojego ślubu 2 lata wcześniej.
Termin oddania gotowego materiału ustalamy indywidualnie ale nie jest to termin dłuższy jak 2 miesiące.
Jeśli macie czas preferujemy spotkanie kilka dni bądź nawet tydzień przed weselem. Ustalamy na takich spotkaniach szczegóły wraz z godzinami poszczególnych wydarzeń w Waszym dniu.

Fotografia

Filmowanie i teledysk

Gotowy materiał przekazujemy na płytach lub w postaci plików na pendrivie. Płyty nagrane są w jakości DVD, a pliki w jakości HDTV 1080p (wygodne do odtwarzania na telewizorach bezpośrednio  z pendriva). Oczywiście jak wysoką jakość dostaniecie oraz forma w jakiej go otrzymacie jest ustalana indywidualnie.

Nasza praca

Czas kiedy rozpoczynamy pracę ustalamy indywidualnie według Waszych życzeń. Zakończeniem są zazwyczaj oczepiny.
W zmontowanym materiale z waszego ślubu nie zobaczycie sytuacji, które ośmieszają lub są dla kogoś wstydliwe. Wyjątkiem są zarejestrowane w czasie uroczystości weselnej zabawy. Nie filmujemy gości weselnych pijących napoje lub spożywających posiłki. Podchodzimy do realizacji materiałów ślubnych z wyczuciem i smakiem, dlatego nie jesteśmy tam gdzie nas być nie powinno.

inne