Loading...

Referencje

Nasi klienci o nas!

Wierzymy, że naszą najlepszą wizytówka są nasi klienci. Nasza pasja, profesjonalizm i reputacja pozwolą Ci poczuć różnice. Sprawdź już dziś co możemy dla Ciebie zrobić!

Jolanta & Ivo

Po prostu AMAZING!!!! Zdjęcia i film pierwsza klasa! Niesamowita jakość i trafność w doborze materiałów! Pełny profesjonalizm wykonania a przy tym uśmiech i dobra zabawa podczas pracy. Gorąco i szczerze polecamy!!!!
Jolanta & Ivo, 2014

Anna & Jarek

Zgodnie uznaliśmy, że wybór Promise Studio był trafiony. W dniu naszego ślubu nie musieliśmy się zastanawiać czy dekoracje sali, bukiety oraz zdjęcia będą takie jak sobie to wymarzyliśmy. Wszystko było zgodne z planem. Zarówno oprawa florystyczna jak i fotograficzna spełniła wszystkie nasze oczekiwania. Sesja fotograficzna została wykonana kilka tygodni później, gdyż do jej zrealizowania potrzebna była słoneczna pogoda. Nie był to problem dla Tomasza, by przyjechać w innym terminie i zrobić zdjęcia. Nasza żeglarska sesja jest dowodem jego kreatywności, talentu oraz zaangażowania. Polecamy wszystkim Promise Studio!
Anna & Jarek, 2013

Justyna & Stanisław

Współpraca z Promise Studio to czysta przyjemność. W dniu naszego ślubu, czuliśmy się bezpiecznie, ponieważ mieliśmy całkowitą pewność że te najpiękniejsze chwile w naszym życiu zostaną profesjonalnie uwiecznione na fotografii oraz wideo. Dzięki Wam mamy wspaniałą pamiątkę na całe życie – Dziękujemy!!! Z pełną odpowiedzialnością polecamy Wszystkim przyszłym Młodym Parą Promise Studio! Pozdrawiamy Serdecznie Justyna i Stanisław Tychy
Justyna & Stanisław, 2013

Anna & Michał

Współpraca z Promise Studio to połączenie profesjonalizmy z dobrą zabawą! Reportaż Ślubny oraz sesja plenerowa w górach (która trwała prawie cały dodatkowy dzień) w fantastycznej atmosferze bez pośpiechu ze strony fotografa i kamerzysty przerosła całkowicie nasze oczekiwania. Efekty zdjęć oraz filmu są zdumiewające. Panowie mają dużo różnych pomysłów oraz byli otwarci na nasze. Zaangażowali się w pełnym wymiarze w swoją pracę - która widać jest dla nich wielką pasją! POLECAMY W 100%!
Anna & Michał, 2013

Sandra & Marcin

Bardzo profesjonalne podejście do klienta, genialna ręka zarówno wzakresie fotografii ślubnej, jak i wideorejestracji. Serdeczniepolecam Promise Studio każdemu, komu zależy, aby wszelkie chwile tegonajważniejszego w życiu dnia były profesjonalnie uchwycone iprzedstawione w sposób pozostawiający konkurencję daleko w tyle.Dziękujemy serdecznie za współpracę! sandra@sin.pl
Sandra & Marcin, 2012

Agnieszka i Arkadiusz

Zdjęcia pozostają pamiątką na całe życie, więc muszą być piękne. Fotografie Tomka takie są. Są profesjonalne i zachwycają zarówno Nas jak i gości weselnych.Wspaniała współpraca, cierpliwość oraz pomysłowość to najważniejsze atuty dobrego fotografa, które również określają profesjonalizm Tomka.Gorąco polecamy jego usługi i przesyłamy serdeczne podziękowania.
Agnieszka i Arkadiusz, 2012

Sabina & Łukasz

Z perspektywy czasu uważamy, że nie wszystko na naszym ślubie było idealne. Jednak zgodnie możemy stwierdzić, że na pewno jedyne, czego byśmy nie zmienili w tym dniu to obecność Studia Promise z nami. Pełen profesjonalizm, a przy tym wielka serdeczność w stosunku do nas jak i dla wszystkich gości zapadnie nam jak i im w pamięci przez długi czas. Nietypowa sesja ślubna zrobiła furorę i szybko znajomi zasypali nas wiadomościami. Oczywiście wszystkim parom planującym ślub radzimy, że koniecznie muszą wybrać Studio Promise, ponieważ chcemy żeby każde młode małżeństwo tak jak my dostało cudowną i niepowtarzalną pamiątkę na nową drogę życia...
Sabina & Łukasz, 2011

Sylwia & Damian

Jeśli szukacie kogoś kto jest kreatywny, ma świeże spojrzenie i milion pomysłów na sekundę to trafiliście idealnie. My już jako małżeństwo uważamy iż aby zdjęcia były dobre fotograf musi mieć duszę. Tomek - doceniony nie tylko przez nas fotograf musi mieć dwie bo zdjęcia w jego wykonaniu są idealne, dopracowane o wszystkie szczegóły, czego efektem jest bajkowa pamiątka. Pomysłowość Tomka nie zna granic, a zarazem jest otwarty na wszelkie propozycje. Ma on świeże spojrzenie i oryginalne pomysły, dlatego nasze zdjęcia są fantastyczne i wszystkim się podobają. Najbardziej podczas sesji podobało nam się to, że wszystko było „naturalne”, nie musieliśmy pozować ani niczego udawać. Bardzo dziękujemy Tomku za ciężką pracę!
Sylwia & Damian, 2011

Dominika & Julian

Wybór okazał się bardzo trafiony! Umowa między nami była jasna i całkowicie się z niej wykazali i to w krótkim terminie. Zdjęcia są nietuzinkowe, dobrej jakości, robione z pasją oraz ich miejsce jest w naszym albumie:) Pan Marek bo przy montażu wziął sobie do serca nasze prośby, to świetny wideo rejestrator! Film z naszego wesela ogląda się miło, montaż jest przemyślany, jest nagrany w dobrym tempie, nic nie skacze, nie jest zamazane. Obu Panom należą się słowa uznania za profesjonalizm, miły i konkretny kontakt oraz atmosferę jaką tworzą we współpracy z klientem. Widać po efektach pracy, że lubią to, co robią:D Dziękujemy!
Dominika & Julian, 2010

Co jeszcze możemy dla Ciebie zrobić?

SPRAWDŹ OFERTĘ

Pełne reportaże naszych klientów

ZOBACZ KILKA HISTORII